20.12.2012 19:01

Nerelerde okullar tatil?

Tüm Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle bazı yerlerde yarın (cuma) günü okullar tatil edildi. İşte o iller...
İSTANBUL'DA EĞİTİME 1 GÜN ARA

İstanbul Valiliği, kar yağışı nedeniyle yarın (Cuma) ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildiğini bildirdi.

İSTANBİL VE IŞIK ÜNİVERSİTESİ YARIN TATİL

Yoğun kar yağışı nedeni ile Işık Üniversitesi Şile ve Maslak kampüslerinde ve İstanbul Teknik Üniversitesi'nde 21 Aralık 2012 Cuma günü eğitime bir gün süre ile ara verildiği açıklandı.

Öte yandan Şişli Meslek Yüksek okullarında Cuma günü eğitime bir günlük ara verildiği açıklandı.

TEKİRDAĞ'DA OKULLARA KAR TATİLİ

Tekirdağ Valiliği, kar yağışı nedeniyle yarın için merkez ve ilçelerindeki tüm ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiğini duyurdu.

KARS'TA 21 ARALIK'TA OKULLARA KAR TATİLİ

Kars Valiliği, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle il düzeyinde tüm okulları yarın tatil etti. Öğrencilerle birlikte resmi kurumlarda çalışan engelli ve hamilelerin yarın izinli sayılacağı bildirildi.

HAKKARİ'DE KAR ESARETİ

Hakkari'de dün sabah saatlerinde başlayan ve gece boyunca etkisini sürdüren yoğun kar yağışı, yaşamı felç etti. Eğitimine bugün ve yarın için 2 gün ara verilen Hakkari'de kar kalınlığı 60 santimetreyi bulurken, tek katlı evler ve araçlar kara gömüldü. 132 köy ve 375 mezranın yolu da ulaşıma kapandı.

ADIYAMAN'DA VALİLİK ŞİDDETLİ YAĞIŞ NEDENİYLE OKULLARI TATİL ETTİ

Adıyaman'ın kent merkezini etkisi altına alan şiddetli yağmurun ardından valilik, kent merkezi ve bağlı köylerde okulların 21 Aralık Cuma günü 1 gün tatil edildiğini açıkladı. Adıyaman Valiliği tarafından yapılan açıklamada, '21.12.2012 Cuma Günü meydana gelebilecek şiddetli ve kuvvetli sağanak yağış ve meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı, Adıyaman merkez ve köylerinde ilk ile orta okul ve liseler valiliğimizce 1 gün tatil edilmiştir' denildi.

Öte yandan sağanak yağış nedeniyle kent merkezi ve köylerinde bugünde okullar tatil edilmişti.

KOCAELİ'NİN 4 İLÇESİNDE İLK VE ORTA DERECELİ OKULLAR KAR YAĞIŞI NEDENİYLE TATİL EDİLDİ

Kocaeli bölgesinde kar yağışının en fazla etkili olduğu Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde merkez ve köylerdeki ilk ve orta dereceli okullarda kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi. Kar tatili, gece ilerleyen saatlerde Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde yoğun kar yağışının devam etmesi nedeniyle alındı. Kocaeli Valiliği'nce alınan karar Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geç saatlerde tüm okul müdürlerine telefonla bildirildi.

HELİKOPTER PİLOTUNDAN MUCİZE İNİŞ

EŞİNİN ESKİ SEVGİLİSİNİ GÖRDÜ, DEHŞET SAÇTI

BAŞKANIN YEĞENİ DEHŞET SAÇTI
dha.com.tr