10.11.2015 15:12

Ustadan Döner’in 3. Şubesi Tuzla Marina’da açıldı

Kısa sürede leziz tatları ve özenli servisi ile haklı bir ün kazanan Ustadan Döner, üçüncü şubesini Tuzla Viaport Marina’da açtı.
BASIN BÜLTENİDİR

Geleneksel mutfağımızın en değerli örnekleri arasında yer alan İskender ve şıranın yanında çorbadan, iştah açıcılara ve tatlılara kadar zengin bir mönüye sahip Ustadan Döner’de kullanılan malzemelerin önemli bölümü özel olarak Bursa’dan getiriliyor. Kendine özgü sırrı ile eti işleyen Ustadan Döner’in 200 metrekare üzerine kurulu, 150 kişi kapasitesine sahip şık restoranı, “insanı mutlu kılan bir lezzet durağı” iddiasını taşıyor.
Ustadan Döner’i lezzet olarak çok beğendiğini belirten Cafer Daloğlu, uzun yıllardır dekorasyon ve hizmet sektöründe edindikleri tecrübeyi yeni açtığı restoranlarına aktarmak istediklerini söyledi. Ortakları ile birlikte restoran konusunda yatırıma kadar verdiklerinde ilk akıllarına gelen markanın Ustadan Döner olduğunu vurgulayan Daloğlu, “Müşterisi olarak lezzetine güvendiğimiz markanın üçüncü şubesini açmaktan gurur duyuyoruz. Lezzet ve dekorasyon konusunda iddiamızı özenli servis ve hesaplı fiyatlar konusunda da sürdürüyoruz” dedi.