05.12.2012 08:42

Seks bağımlısı kadın evinde ölü bulundu

Almanya’da aşırı cinsel iştahlı olmakla tanınan ve evine aldığı erkekleri aşırı yorup kaçırmakla ünlü 47 yaşındaki Antje Crapnik evinde ölü bulundu.
Almanya’nın Münih kentinde aşırı cinsel iştahlı olmakla defalarca medyaya konu olan 47 yaşındaki Antje Crapnik evinde ölü bulundu. En son Nisan ayında evine geldiği bir erkeği kendisiyle ilişkiye girmesi için zorladığı ve aşırı seksten yorgun düşürüp kaçırdığı için hapis cezası alan kadın, son gecesini Christian K. isimli bir şahısla geçirdi.

Daha önce iki erkeği evde rehin almak ve kapıya gelen polislere de ilişki teklif etmekle ünlenen seks bağımlısı, yeni sevgilisi ile birkaç şişe votka ve çok sayıda prezervatif alıp evine gitti. Sabaha karşı bitkin düşen çift, sonunda uykuya daldı. Sabah saat 07.00 gibi uyanan Christian K. yanındaki kadının ölmüş olduğunu fark etti.

Olay yerine gelen emniyet birimleri ve sağlık ekibi Antje C.’nin cansız bedeniyle karşılaştı. Kesin sonucun otopsiden sonra belli olacağı kaydedildi.

"KIZIM HASTA BİR İNSAN"

Daha önce ilişkiye girdiği erkeklerden biri de polise verdiği ifadede Crapnik'in kendisini ilişkiye zorlamadan önce içki ve uyuşturucu kullandığını belirtti.

Eskiden bir giyim dükkanı sahibi olan kadın, seks bağımlılığı yüzünden işinden olmuş ve maddi açıdan zorluğu düşmüş. Crapnik, sosyal hizmetler uzmanıyla yaptığı görüşmelerde bağımlılığını kabul etmiş ve günde 10 kez ilişkiye girmek istediğini açıklamıştı.

Crapnik'in annesi Alman Bild gazetesine verdiği röportajda kızının hasta bir insan olduğunu söyledi. Ölmeden bir gün önce annesiyle konuşan kadın "2012 benim için çok kötü bir yıldı. Gelecek sene herşey daha iyi olacak" demişti.
HÜRRİYET