11.03.2014 10:45

Manisa’nın ilk Sex Shop'u!

'Manisalı kadınların güzel bir ilgisi var'
GÜZELLİK uzmanı 43 yaşındaki Mevlide Ercan, kızı 25 yaşındaki Tuğçe Ercan ile Manisa’daki ilk ve tek sex shop olarak bilinen cinsel ürünler satışı yapan mağazasını hizmete açtı.

Çarşı Mahallesi, 1802 Sokak, 1/3 numarada 15 gün önce faaliyete geçen 'Love Market' isimli işyerine özellikle genç çiftlerin ilgi gösterdiği belirtildi. İşyerinin sahibi Mevlide Ercan, Manisa’nın cinsel ürünler satan bir işyerine ihtiyacı olduğunu belirtip, “Edindiğimiz bilgiye göre, birçok Manisalı cinsel ürün ve malzemeleri almak için ya İzmir’e ya da İstanbul’a gidiyormuş. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda kapattığım güzellik salonunda bu tür malzemeleri kadınlara yönelik satıyordum. Manisalı kadınların da güzel bir ilgisi vardı. Sonra Manisalıların böyle bir yere ihtiyacı olduğunu düşünerek kızımla birlikte bu işyerini açtık” diye konuştu.

İşyerlerinde fantezi iç giyim, organik iç çamaşırı, fetiş ürünler, cinsel sağlık ürünleri, erkek- kadın kostümler, geciktirici ve kayganlaştırıcı kremler, cinsel isteği artırıcı ürünler ve vibratör gibi ürünler sattıklarını dile getiren Ercan, “15 gün içinde ilgi yoğun oldu. Böyle bir yerin açıldığın duyan genç çiftler, sevgililer, kadınlar ve erkekler işyerimize gelip ürünleri almaya başladı. Yoğunluğun artacağına inanıyorum” diye konuştu. Ercan ayrıca, müşterilerin genellikle akşam saatlerinde hava karardığında işyerine gelip alışveriş yaptığını sex shop söyledi.

Annesine en büyük desteği kendisini verdiğini söyleyen Tuğçe Ercan ise “Cinsellik her sağlıklı insanların ihtiyacıdır. Bu duyguyu hep içinde bastırıyorlar. Bastırdıkları bu duygularla, özellikle erkekler kendilerini problemli hissediyor. Ama bastırılan bu duygu uzmanlarla paylaşılınca güzel bir duygu. İşyerimizde özellikle performans artırıcı ürünlerimiz var. İşyerimizde vatandaşlarımızın taleplerine göre oyuncaklarımız var” dedi.
İlker KILIÇASLAN/MANİSA, (DHA)