13.02.2013 16:22

İş Sanat, Fado’nun sıcak sesi Carminho’yu ağırlıyor

Fado’nun melankolik prensesi Carminho şubat ayında İş Sanat’ta
BASIN BÜLTENİDİR

İş Sanat, dikkat çeken dünya müziği konserleri serisinin şubat ayındaki konserinde çağdaş Fado’nun en başarılı temsilcilerinden biri olan Carminho’yu ağırlıyor. Geleneksel Fado’yu Brezilya müzikleri, caz, pop ve rock müzik gibi farklı türlerle buluşturan Carminho 22 Şubat Cuma gecesi unutulmayacak bir repertuarla İş Sanat’ta sahne alıyor.

Pablo Alboran’ın “Perdoname” şarkısına eşlik ederek Avrupa’da büyük ün kazanan ve İspanya’da haftalarca bir numarada kalarak önemli satış rakamı yakalayan Carminho daha sonra çıkardığı Fado ve Alma albümleriyle de geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. Pop-rock efsaneleri Queen ve Beatles ile büyüyen ve müziğinde rock etkileri hissedilen Carminho’nun son albümü Ruh kısa bir süre önce yayınlandı.

İki albümün de büyük başarısıyla uluslararası bir Fado yıldızı olan ve Portekiz’in geleneksel müziklerini tüm dünyaya duyuran genç sanatçı, Fado söylerken Lucilia do Carmo, Fernando Mauricio ve Amalia Rodriques gibi duayenlerden ilham alıyor. Carminho’nun sıcak sesiyle hayat vereceği eşsiz güzellikteki Fado’lar 22 Şubat akşamı İş Sanat seyircisiyle buluşuyor.
issanat.com.tr
CARMINHO
Tarih: 22 Şubat Cuma
Saat: 20.00
Yer: İş Sanat

Bilet Fiyatları:
1.Kademe 65 TL 2.Kademe 50 TL 3.Kademe 40 TL İndirimli 30 TL Öğrenci 20 TL