12.01.2017 10:31

Revlon yeni marka elçisi Gwen Stefani

90’lı yılların unutulmaz şarkılarına imza atan ve hatıralarımızı güzelleştiren müzisyen ve tasarımcı Gwen Stefani, şimdi Revlon ile birlikte güzelliğinize güzellik katacak.
BASIN BÜLTENİDİR


Revlon’un marka elçileri arasında yer alan Ciara, Halle Berry, Alejandra Espinoza gibi ünlü isimlere bir yenisi daha eklendi. Üç Grammy ödüllü şarkıcı, söz yazarı, moda tasarımcısı Gwen Stefani, Revlon ailesine en yeni Global Marka Elçisi olarak katıldı. Gwen Stefani, Revlon'un Choose Love ™ (Aşkı Seç) mesajını herkesle paylaşarak markayı global kampanyalarda temsil edecek. 15 milyondan fazla sosyal medya takipçisiyle birçok kişiye ilham kaynağı olan Gwen Stefani, gerçek bir stil ve güzellik ikonu olmasının yanısıra tam bir Revlon aşığı.

Müzik kariyerine başladığı No Doubt grubuyla tüm dünyada geniş bir kitle tarafından sevilen Gwen Stefani, sonrasında solo kariyeriyle de hafızamızda bir çok unutulmaz şarkıya imza attı. Başarılı müzik kariyerine ek olarak, çok sevilen moda markalarını yaratan başarılı bir moda tasarımcısı ve girişimci olarak da tanınan Gwen Stefani, makyaj sevgisinin gençlik yıllarında başladığını söylüyor ve ekliyor: "Genç yaşlarımdan bu yana makyajı kendimi ifade biçimi olarak kullandım. Makyajın kişiliğinizi ve yaratıcılığınızı nasıl ortaya koyabileceği konusunda tutkulu bir yapıya sahibim. Revlon gibi ikonik bir güzellik markasıyla ortak çalışmak benim için doğal bir uyum gibi. Makyaj aşkımı Revlon’un Global Marka Büyükelçisi olarak paylaşmak için çok heyecanlıyım".

Global Marka Elçisi olarak Gwen Stefani öncelikli olarak Revlon’un CHOOSE LOVE™ (Aşkı Seç) kampanyasında yer alacak. Revlon ile beraber pozitiflik ve sevgi mesajlarını tüm dünyayla paylaşacak.