14.02.2017 16:59

CarrefourSA Malatya Hipermarketi 1 yaşında

Türkiye perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA’nın Malatya Doğa Cadde AVM içinde konumlanan hipermarketi, birinci yıldönümü dolayısıyla müşterilerini 13 – 19 Şubat tarihleri arasında indirimler, fırsatlar ve eğlenceler dolu bir alışverişe bekliyor.
Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin kesiştiği şehirlerden biri olan Malatya’nın CarrefourSA adına ürün ve hizmetlerini Türkiye’nin doğusuna ulaştırmak amacıyla önemli olduğunu belirten CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, şunları söyledi:

“CarrefourSA olarak Malatya’da olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Malatya, bir yıldır sepetlerini CarrefourSA ile dolduruyor. Bu vesileyle bize inanan, güvenen ve yanımızda olan değerli tüketicilerimize teşekkür ederiz. Malatya’daki hipermarketimizin birinci yılını hem gıda hem de gıda dışındaki birçok ürüne uyguladığımız özel indirimlerle kutluyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana her zaman için sektörde ilklere imza atan, gerçekleştirdiğimiz yenilikler ve ürün çeşitliliği ile müşterilerimize her zaman en iyi alternatifleri en uygun fiyata ulaştıran bir marka olduk. Bununla yetinmeyerek tüketicilerimiz en çok neyi tercih ediyor, ne zaman alışveriş yapıyor ve nelere dikkat ediyor gibi bilgileri ortaya çıkararak en kaliteli ürünü en uygun fiyatla sunuyoruz. Malatyalıların CarrefourSA’yı takip ederek fırsatlardan faydalanma devam etmelerini arzuluyor, hipermarketimizin birinci yılını kutluyorum.”
İSTANBUL, (DHA)