04.11.2013 09:23

Ak Parti Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Hakkı Atila

“BAYRAKLI STK’LARIN BAŞKENTİ OLACAK”
BASIN BÜLTENİDİR

Ak Parti Bayraklı Belediye Başkan aday adayı Hakkı Atila,”Bayraklı Sivil Toplum Örgütleri(STK)”ların başkenti olacak”dedi
Aday adaylık çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdüren Ak Parti Bayraklı Belediye Başkan aday adayı Hakkı Atilla,partisinin mahalle teşkilatları ve muhtarların yanısıra,Sivil Toplum Örgütleri ziyaretlerini sürdürüyor.
Erzurum Çatlılar Derneği,Erzurumlular Federasyonu’nu ziyaret eden Ak Parti Bayraklı Belediye Başkan aday adayı Hakkı Atila,”Bayraklı Sivil Toplum örgütlerinin başkendi olacak”dedi.
Erzurumlular Fedarasyon Başkanı Muzaffer Okumuş ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret eden Atila,projeleri ve çalışmaları hakkına bilgi verdi.
Konuşmasında Sivil Toplum Örgütlerinin önemine değinen Ak Parti Bayraklı İlçe Başkanı Hakkı Atila;
“Başkan olarak seçildiğim takdirde,sivil toplum örgütleri başkanları ile sürekli irtibat halinde olacağız.Verilen sözler yerine gelecek.Gücümüzün yettiği kadar derneklerin sorun ve isteklerini koordineli çözeceğiz.Erzurum’un Kurtuluş savaşının kazanılmasında etkisinin büyüklüğünü kimse ihmal edemez.”dedi.
Atila” Derneklerin ve Vakıfların ihtiyaçları belediye tarafından karşılanarak mahalleler için proje üretmeleri sağlanarak bulunduğu çevrede hemşerilerine faydalı olmasını sağlayacağız.Hedefimiz Bayraklı ilçesini sivil toplum merkezi yapmak için projelerimiz hazır.
Sivil toplum kuruluşlarının üretkenliklerini ön plana çıkararak ilimizde,ülkemizde ve yurt dışında projelerde etkin bir şekilde yarışmalarını sağlamak istiyoruz.
Oluşturulacak kaynakla ilçemize,bölgemize,ülkemize sağlayacakları katma değerin önündeki tüm engelleri belediye olarak kaldıracağız..
Dünden bu güne süre gelen gelenek,görenek,örf,adet ve adetlerimizin devamı ile farklılıkların aynı anda yaşatılması konusunda her türlü destek verilecektir.Bu konularda bilgi ve görgülerini artırmak için sanatsal,kültürel,tarihi özellikleri taşıyan yerlere geziler düzenlenecektir.
Bu kişilerin kentli olmaları hususunda katkılarda bulunulacak,sivil toplum örgütleri arasında çeşitli aktiviteler düzenlenerek dayanışma sağlanacaktır.
Bayramlarda ve önemli günlerin en iyi şekilde tüm mahalleleri kapsayacak şekilde kutlanması için sivil toplum kuruluşları ile birlikte hareket etme arzusundayız”dedi.
Erzurumlular Federasyonu Genel Başkanı Muzaffer Okumuş ise,Ak Parti Bayraklı Belediye Başkan aday adayı Hakkı Atilla’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken seçim çalışmalarında da başarılar diledi.